Co jsem zač?

Dnes žiju život podle svých představ. Žiju život beze strachu, život plný radosti, zdraví a lásky. Těším se na každý nový den, cítím se bezpečně a svobodně. Neuvěřitelné se stalo možným. Plním si své sny a se vším si umím poradit. Mám čas na své blízké, na své přátele a koníčky.

Ten největší se dokonce stal mojí obživou. Mám dostatek peněz, které stále přicházejí, mám úžasnou práci, která mě naplňuje, a mám stále se utužující zdraví. Žiju život plný klidu, život bez napětí, bolestí a nejistot. Žiju život, o kterém se mi ani nesnilo a svůj čas prožívám naplno s těmi, které mám ráda.

 Prošla jsem si poznáním

Vždycky to takhle totiž nebylo…

Když jsem padala na dno

Před deseti lety jsem měla už poněkolikáté pocit, že můj život nemá smysl. Cítila jsem křivdy a bolest ze všech stran. Všechno se najednou zastavilo.

Do té doby jsem podnikala a jako většina podnikatelů vnímala podnikání jako prioritu. Veškerý čas jsem věnovala práci, a byť jsem již měla zdravotní problémy, pracovala jsem a zdůvodňovala si, jak zajišťuji rodinu. Svoji vymodlenou malou dcerku jsem občas neviděla ani usínat a nejen zdravotní potíže mě více a více upozorňovaly, abych zbrzdila. Ani jsem si nevšimla a začala se mi rozpadat rodina.

Byla jsem víc a víc unavená a přesto, že jsem všechen čas věnovala práci, moje výkonnost klesla a moje příjmy se zastavily. Nevěděla jsem kudy kam. Připadala jsem si, jak ve špatném filmu.

 

A jednoho dne v polední pauze se to stalo

Přišel kolaps přímo v restauraci, odkud si mě odvezla blikající záchranka.

Na několik dní jsem částečně ochrnula. Zprvu jsem ani nemohla mluvit, ale myslelo mi to… A právě proto, scénáře byly ty nejtragičtější. V nemocnici jsem si přehrávala svůj zbytečný a smutný život. Byla jsem unavená, ochrnutá na pravou ruku a nikdo mě nechápal. Úplně jsem vyhořela a dostavil se strach, úzkost a nespavost. Co bude dál? Takhle to přeci neskončí. Co budu dělat za práci? Jak uzdravím svoji nehybnou ruku? A kdy? Máme přece spoustu úvěrů. Takhle přijdu brzy i o byt.

Nevěděla jsem, co bude zítra, pozítří, ani za rok.

Věděla jsem jen, že chci žít s mojí dcerkou, věděla jsem, že nemůžu být 12 hodin u klientů a v kanceláři. Věděla jsem, že musím být zdravá, musím vydělávat peníze, abych uživila sebe a dceru. Uzdravení ruky se protahovalo a přišly další potíže. Následovala nelehká operace břicha a dlouhá rekonvalescence. Ve stejném období onemocněla i dcera a prodělala první epileptický záchvat.

Tehdy jsem teprve pochopila, že svůj život musím změnit ve všem. Rozhodla jsem se a nastalo období, které nebylo lehké, ale velice brzy mně posunulo.

Psal se rok 2011 a já jsem začala od nuly, intenzivně a jinak.

svujpribeh

Odrážím se ze dna…

Na podzim 2011 jsem se rozhodla, že svůj život radikálně změním.

A bylo mi naprosto jasné, že změna musí nastat u mě. O osobním růstu a zázračném uzdravování díky zvyšování úrovně poznání jsem věděla už hodně. Stále více mě fascinovala práce s buněčnou pamětí a jejím programování.

Začala jsem hledat průvodce terapeuta, který mi pomůže uzdravit moji nevyléčitelnou ruku. A povedlo se, nejen ruka je zdravá. Tento způsob uzdravování mně natolik přesvědčil o svém smyslu.

Začala jsem se intenzivně věnovat osobnímu růstu, duchovnímu poznání a práci s energiemi.

Naučila jsem se spoustu alternativních technik, úspěšně absolvovala odborně vedené kurzy a kurzy psychoterapeutických dovedností. Na doporučení svého duchovního průvodce Mgr. Pavla Sobka jsem se stala žačkou průkopníka Hlubinné Abreaktivní Psychoterapie (H.A.P) Ing. Andreje Dragomireckého Prof. psychologie h.c. Baltické pedagogické akademie.

 

Vlastní poznání a zkušenost

Svoje dovednosti jsem začala praktikovat na sobě, rodině a přátelích.

Zcela mi zmizela nespavost, úzkosti a strachy a do života přišla skutečná radost. Začaly se dít zázraky, kterých přibývalo stejně, jako zájemců klientů, kteří žádali pomoc. Otevřely se přede mnou nové dveře. Vznikl projekt Brána Zdraví, ucelený cyklus chronologicky jdoucích kurzů, které učí, jak uzdravit sám sebe.

 

A nyní pomoc pro vás…

Já se nyní rozhodla, že více svých zkušeností předám veřejnosti a budu sdílet s dalšími, kteří stejně jako já před lety řeší svůj problém.

Problém, co se svým životem dál. Těm, kteří hledají návod, jak vrátit tělu a duši trvalou vitalitu a chuť žít. Dnes učím své klienty, jak si pomoci, čím začít, aby se život stal radostným a jak se i fyzicky uzdravit. Po téměř třech letech praxe s kurzy Brány Zdraví mám propracovanou funkční strategii a odzkoušený chronologický postup.

A tak už nemusíte hledat způsob, jak si pomoci a platit drahé semináře. Tuto cestu jsem již prošlapala a jsem připravena poskytnout přesný návod, jak svůj život uzdravit v nově otevřené Škole Zdravého Života.