Nejsem poskytovatel zdravotních služeb.

  • Jana Vejsadová

Konání kurzů je obnoveno. Nově vypsaná témata. Zařazeny nové kurzy: DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 18.- 19. 3. 2023 / BAREVNÉ RELAXACE, PROGRAMY ZÁMĚRŮ a DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 13.- 14. 5. 2023 / SÍLA POZITIVNÍHO MYŠLENÍ a VOLÁNÍ INTUICE. Objednávky otevřeny, počet limitován. Případně mě kontaktujte na: janavejsadova@skolazdravehozivota.cz, +420 608 548 955.

Nikdy jsem si nemyslela, že začnu psát blog.

Vracím se spokojená z prázdninového relaxačního pobytu pro klienty. Přesto mi hlavou běží myšlenka, jak je skvělé, že mám ještě dva volné dny pro sebe a dcerku, než začnu přijímat ve studiu objednané klienty. 

 

Usmívám se, protože mám skvělý pocit z uplynulého týdne, když mě vytrhne z krásného snění telefon.

 

 „Až dojedu domů, musím vyřídit jako první nepřijaté hovory za celý týden“. Napadá mně. Po příjezdu domů odhazuji tašky a beru do ruky diář a telefon. „Jé, to jsem ráda, že voláte“. Ozve se na druhé straně paní. Ptám se, jak mohu pomoci. Chvíli je ticho a po chvíli se ozve

 

„Víte, měla jsem takovou depresi, že jsem nevěděla kudy kam. Prý mi s tím umíte pomoci.“ „Ano, umím pomoci s depresí, zní moje odpověď, jen… Nejbližší volný termín na terapii mám ode dneška za měsíc.“

 

Paní zesmutní: „Tak to nedám“.

 

„Je mi to jasné“, zní moje odpověď a nabízím jí jeden z mých volných dnů na setkání, pak se rozloučíme. Je to více než dvacet let, kdy jsem měla tyhle stavy, napadá mně. A je to jako přes kopírák. Než můj tehdejší psycholog měl čas, bylo mi dobře. Ale kdybych si tenkrát mohla zavolat s někým, kdo poradí, nebo si někde přečíst…

 

Aha, čas… každý ho máme stejně a je jen na nás, jak s ním naložíme. Každý se může dostat do situace, že potřebuje rychle pomoci nebo si něco přečíst. A proto, jednou napíšu knihu nebo učebnici, myslím si.

 

A teď pro začátek a větší rozsah pomoci začnu psát blog a eBook. Ostatně důvody, proč klienti vyhledávají mojí pomoc mají většinou stejný záměr:

Cesta z deprese, Jak se zbavit strachu, Jak se naučit pozitivnímu nastavení.


A tak, než na vás ten termín objednání na terapii vyjde, nebo než navštívíte první kurz Školy Zdravého Života, mrkněte na naše příspěvky či eBook. Třeba ta úplně první pomoc na vás vykoukne tady. Co vy na to?