Nejsem poskytovatel zdravotních služeb.

  • Jana Vejsadová

Konání kurzů je obnoveno. Nově vypsaná témata. Zařazeny nové kurzy: DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 27.- 28. 4. 2024 / BAREVNÉ RELAXACE, PROGRAMY ZÁMĚRŮ a DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 8.- 9. 6. 2024 / SÍLA POZITIVNÍHO MYŠLENÍ a VOLÁNÍ INTUICE. Objednávky otevřeny, počet limitován. Případně mě kontaktujte na: janavejsadova@skolazdravehozivota.cz, +420 608 548 955.

Jak na deprese

Bolest, pláč, křik, zoufalství, nespavost, nervozita či apatie. Projevy jsou různé a je jich nesčetné množství. Strach je jen obava z minulosti. Stres je jen obava z budoucnosti. NAUČ se vnitřnímu klidu a NEJISTOTY nahraď POHODOU.

- Nevíte, co si počít s depresí?

- Nevíte, co je příčinou deprese?

- Nevíte, proč se týká právě vás?

- Nevíte, proč se stále vrací?

- Nevíte, jak s ní zatočit?

- Nevíte, jak se z ní skutečně uzdravit?

A víte, že já to vím? Kurz JAK NA DEPRESE je sedmihodinový blok plný praktických návodů a cvičení, která jsou podstatná k sebeuzdravování. Jen osobní poznání těchto možností a důsledků vás přesvědčí. Naprosto jedinečný kurz, který je postaven na pevných základech osobní zkušenosti. Jediné, co se chce po vás, je rozhodnutí se sebeuzdravovat. Nastal čas žití a skončil čas přežívání.

Součástí kurzu jsou dýchací cvičení.

Kurz probíhá:

Vždy od 9:00 do 16:30 h.

Nejbližší termíny a místa konání:

- v jednání na 2022 / pátek, Žižkova 280, HAVLÍČKŮV BROD