Nejsem poskytovatel zdravotních služeb.

  • Jana Vejsadová

Konání kurzů je obnoveno. Nově vypsaná témata. Zařazeny nové kurzy: DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 18.- 19. 3. 2023 / BAREVNÉ RELAXACE, PROGRAMY ZÁMĚRŮ a DUO VESMÍRNÉ ČTENÍ 13.- 14. 5. 2023 / SÍLA POZITIVNÍHO MYŠLENÍ a VOLÁNÍ INTUICE. Objednávky otevřeny, počet limitován. Případně mě kontaktujte na: janavejsadova@skolazdravehozivota.cz, +420 608 548 955.

Individuální sezení

Zkušenosti z minulosti a neřízená střela budoucnosti? Neklid, zoufalství, rozvrácené vztahy, fyzická omezení, zlost, finanční nedostatek, nespavost či vyhoření? Toto vše je jen odpovědí na MASKU, kterou po staletí nosíš. Odlož masku a nech se vést za zázrakem jménem POHODA, INSPIRACE, EMPATIE a SPOKOJENOST.

 

Patříte k těm, kteří neví?

- Neví, co si počít s neklidem a strachem?

- Neví, co je příčinou nedostatku?

- Neví, proč je nikdo nechápe?

- Neví, proč má sklony k soudům?

- Neví, proč je všechno bolí?

- Neví, jak přesně a bezpečně postupovat po stupních úrovně vědomí?

Tak toto já už opravdu vím. Moje osobní poznání a zkušenost je pro mne pečetí k vedení individuálních sezení celostním způsobem. Praxe nemá hranic. Každé individuální sezení má základy v propracované funkční strategii. Odzkoušený postup a ozdravné energie z ověřených čistých zdrojů jsou samozřejmostí. Individuální sezení je z pravidla vždy dvouhodinové, z nějž první hodina je konzultační a využita k nauce. Pracujeme vždy individuálně dle potřeb klienta a nauku aplikujeme na jeho osobních situacích, z čehož se přirozeně odvíjí i vhodná zvolená technika. O způsobu a složení konkrétních technik rozhoduji naciťováním se v daný moment tak, aby efektivně a co nejkratší možnou cestou došlo k uzdravovacímu procesu či růstu úrovně vědomí. Druhá hodina je uvolňovací, kde se věnujeme dýchacím technikám, vizualizacím, relaxacím či energetickým harmonizacím.

Pro dosažení zaručených výsledků se doporučuje 5 – 10 dvouhodinových sezení v horizontu 3 – 4 měsíců, z nichž prvních pět je ideální absolvovat 1x týdně, následující pak v intervalu po třech týdnech. K prvním viditelným změnám, které pociťujete vy sami, dochází již po čtyřech týdnech praktických aplikací a tréninku v domácím prostředí.

Návod, kam se ubírat a kým se nechat vést již máte. A jaké jsou techniky a způsoby, které zručně a bezpečně využívám na individuálním sezení?

● Celostní školící program BRÁNY ZDRAVÍ

● Programování buněčné paměti

● Hlubinné techniky H.A.P

● Mluvení s duší

● Andělská a archandělská terapie

● Odvádění duší, laskavý exorcismus

● Čištění s využitím pomoci duchovních měst

● Barevná pomoc

● Nauka umění nebeských ochran

● Nauka ověření čistých zdrojů komunikace

● Harmonizace čaker

● Výživové poradenství 

● Hlubinné techniky ODPUŠTĚNÍ a SOUCITU

● Nácvik vizualizace, relaxace

● Práce se záměry, zhmotňování

● Meditační techniky

● Doplňující služby: detoxikační pomoc, využití kvantové fyziky, synergie, TFT,

   Krystaloterapie, Reconnection

 

Místo konání:                     

Jana Vejsadová, Studio Brány zdraví, Žižkova 280, Havlíčkův Brod, 580 01

 

Cena sezení:

● 1400 Kč / 120 minut / jedno sezení / osoba

● 13333 Kč / 10 x 120 minut / deset sezení / osoba

● MOŽNOST ZAKOUPENÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU v HODNOTĚ 1400 KČ, 7000 KČ

● BONUSY DLE PLATNÝCH BENEFITŮ BRÁNY ZDRAVÍ

 

Objednat sezení za 1400 Kč

Pro objednání volejte 608 548 955